All Products
228.6mm Asymmetrical Polycrystalline Diamond Compact Bits 9 Inch PDC Core Drill
| Size: | 9in, 228.6mm |
|---|---|
| Cutter Size: | 16mm |
| Type: | Drill Bit,carbide Insert Bit |
9 Inch Diamond PDC Bit For Well Drilling Mining 228.6mm
| Size: | 9 In, 228.6mm |
|---|---|
| Cutter Size: | 13, 16, 19mm |
| Material: | High Manganese Steel,Carbon Steel,Polycrystalline Diamond Compact |
8 5/8 PDC Well Drilling Bit Sintering Diamond PDC Rock Bit
| Diameter: | 8 5/8 Inch / 212.7mm |
|---|---|
| Advantage: | High Effciency, Good Price |
| Packing: | Wooden Case |
Oil Well 8 5/8 PDC Diamond Bit , Rock Button Drill Bit
| Diameter: | 8 5/8 Inch (Φ212.7mm) |
|---|---|
| Usage: | Oil Well Exploitation |
| Type: | Rock PDC Bits |
Carbon Steel PDC Well Drilling Bit 5 Blades Forging Oil Well Drill Head
| Size: | 8 1/2inch (215.9mm) |
|---|---|
| Material: | Carbide,Carbon Steel |
| Use: | Well Drilling,Coal Mining,well Drill |
3 Blade PDC Drill Bit 6 Nozzle 9in Cable Tool Drilling Rig Steel Body
| Size: | 9 Inch (228.6mm) |
|---|---|
| Advantage: | High-efficiency, Long Service Life |
| Market: | Global |
Matrix 8.5" Fixed Cutter Drill Bits API Oil Well 9 Blades
| Type: | Diamond PDC Bits |
|---|---|
| Product Name: | Good Quality API Used PDC Drill Bit |
| Blades: | 4 - 9 Blades |
Soft PDC Well Drilling Bit Steel Body API Diamond Coal Mining
| Material: | Polycrystalline Iamond Compact |
|---|---|
| Use: | Well Drilling,Coal Mining,well Drill |
| Type: | Diamond Pdc Bit |
Carbide Matrix Diamond PDC Drill Bit 7 Nozzle For Oil Rigs
| Material: | Carbide,Carbon Steel |
|---|---|
| Use: | Well Drilling,Coal Mining,well Drill |
| Processing Type: | Forging,Other |
6 Nozzle PDC Well Drilling Bit 215.9mm Carbide Matrix Body
| Size: | 8.5inch (215.9mm) |
|---|---|
| Material: | Carbide,Carbon Steel |
| Use: | Well Drilling,Coal Mining,well Drill |

