All Products
7 Blades PDC Rock Drill Bit Tricone Rock Roller Bits 311mm
| Size: | 12 1/4" (Φ311.15mm) |
|---|---|
| Cutter Size: | 13, 16, 19mm |
| Use: | Well Drilling,Ore Mining,Coal Mining,oil |
12 1/4 Inch PDC Rock Drill Bit 6 Blades Tricone Drill Bit
| Size: | 12 1/4", 311.15mm |
|---|---|
| Cutter Size: | 13,16,19 |
| Advantage: | High Strength,factory Manufactures,good Price |
6 Blade 311mm Polycrystalline Diamond Bit Steel Body
| Size: | 12 1/4", 311.15mm |
|---|---|
| Cutter Size: | 13,16,19 |
| Advantage: | High Strength,factory Manufactures,good Price |
Tricone Carbide PDC Oilfield Drill Bit 9 Nozzle Tci Drill Bits
| Size: | 12 1/4", 311.15mm |
|---|---|
| Cutter Size: | 1613 |
| Rock Formation: | F<12 |
12 1/4" PDC Rock Drill Bit 5 Blades Tri Cone Rock Bit
| Size: | 12 1/4 In (Φ311.15mm) |
|---|---|
| Cutter Size: | 13, 19mm |
| Name: | Pdc For Drilling Bits |
Diamond 311mm Water Well Drill Bit 10 Nozzle PDC Oil Drill Bit
| Size: | 12 1/4" (Φ311.15mm) |
|---|---|
| Cutter Size: | 13, 16, 19mm |
| Use: | Well Drilling,Ore Mining,Coal Mining,oil |
API PDC Well Drilling Bit 6 Blade 215.9mm Polycrystalline Diamond Bit
| Material: | Polycrystalline Iamond Compact |
|---|---|
| Use: | Well Drilling,Coal Mining,well Drill |
| Type: | Diamond Pdc Bit |
Tapered Cross Drill Bit 5 Blade 311.15mm Well Drilling
| Size: | 12 1/4 Inch (Φ311.15mm) |
|---|---|
| Cutter Size: | 13, 16, 19mm |
| Processing Type: | Sintering Item |
9 Inch Concrete Polycrystalline Diamond Drill Bits 228mm PDC
| Size: | 9" Or 228.6mm |
|---|---|
| Cutter Size: | 19mm |
| Machine Type: | Drilling Tool,Drilling Equipment,Crusher |
7 Nozzle PDC Well Drilling Bit Natural Gas 9" Polycrystalline Diamond Compact Bits
| Size: | 9", 228.6mm |
|---|---|
| Cutter Size: | 1913 |
| Guarantee Period: | 3-4 Years |

