All Products
Keywords [ coal mining drill bits ] match 101 Products.
API PDC Well Drilling Bit 6 Blade 215.9mm Polycrystalline Diamond Bit
| Material: | Polycrystalline Iamond Compact |
|---|---|
| Use: | Well Drilling,Coal Mining,well Drill |
| Type: | Diamond Pdc Bit |
3" Directional Drill Bit Manganese Steel Metal 50 Cone PDC Bit For Well Drilling
| Product Name: | Directional Drill Bit |
|---|---|
| Usage: | Minning , Coal , Well Water |
| Machine: | Steel Body |
8in Diamond Drilling Bit Sintering 6 Blade PDC Water Well
| Size: | 8 5/8 Inch / 212.7mm |
|---|---|
| Advantage: | High Effciency, Reasonable Price |
| Packing: | Steel Case |
215.9mm PDC Core Bits Forging Oilfield Drill Bit Gauge Length
| Diameter: | 8 1/2inch, 215.9mm |
|---|---|
| Blades: | 4-9 Blades |
| Process: | Forging, Welding |
Matrix 8.5" Fixed Cutter Drill Bits API Oil Well 9 Blades
| Type: | Diamond PDC Bits |
|---|---|
| Product Name: | Good Quality API Used PDC Drill Bit |
| Blades: | 4 - 9 Blades |
Concave PDC Rock Drill Bit Coal Mine 94mm Polycrystalline Diamond Compact Bit
| Use: | Coal Mining |
|---|---|
| Condition: | New |
| Market: | Global |
Tapered Coal Mining Bit 241.3mm 8 Nozzle Dth Hammer Button
| Size: | 9 1/2 In, 241.3mm |
|---|---|
| Package: | Bubble Wrap + Carton Box / Wooden Case; Accept Customized Design.,Plastic Tube |
| Name: | High Speed Steel Step Drill Bit |
Gas Exploitation PDC Core Drill Bit 6 Blade 6.5 Inch Fixed Cutter
| Size: | 6 1/2 Inch, 165.1mm |
|---|---|
| Application: | Well Drilling, Oil&Gas Exploitation |
| Type: | Carbide Insert Bit |
8-1/2 inch 4 Blades Oil Water PDC Drill Bit Petroleum Industry
| Diameter: | 8 1/2inch (215.9mm) |
|---|---|
| Blades: | 4 Blades, Customized |
| Use: | Coal Mining,oil And So On |
Petroleum 4 Blade Borehole Drill Bit Carbon Steel Diamond PDC
| Diameter: | 8 1/2inch (215.9mm) |
|---|---|
| Blades: | 4 Blades, Customized |
| Use: | Coal Mining,oil And So On |

