All Products
Keywords [ 5 blades pdc diamond bit ] match 110 Products.
8.5 Inch 9 Blade PDC Rock Bit Forging Well Drilling
| Diameter: | 8 1/2inch, 215.9mm |
|---|---|
| Blades: | 4-9 Blades |
| Process: | Forging, Welding |
Oil Well 8 5/8 PDC Diamond Bit , Rock Button Drill Bit
| Diameter: | 8 5/8 Inch (Φ212.7mm) |
|---|---|
| Usage: | Oil Well Exploitation |
| Type: | Rock PDC Bits |
Welded Water Well PDC Diamond Bit 5 Blades Steel Body
| Size: | 8 5/8 In / 212.7mm |
|---|---|
| Advantage: | High Effciency, Reasonable Price |
| Packing: | Steel Case |
Diamond Directional Drill Bit Stainless Steel 1613 PDC Diamond Bit
| Size: | 9 1/2 Inch (241.3mm) |
|---|---|
| Blades: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Blades |
| Application: | Oil & Nature Gas |
6 Blades PDC Core Bit 215.9mm For Water Rock Drilling
| Size: | 8 1/2 Inch (Φ215.9mm) |
|---|---|
| Application: | Water/Oil/Mining |
| Body Type: | Steel Body |
Golden 5 Blade Polycrystalline Diamond Bit 75mm Oil Well Drill Head
| Size: | 8 1/2 Inch (215.9mm) |
|---|---|
| Type: | Core Drill Bit,Twist Drill Bit,BI-CENTER MILL,75mm 94mm Pdc Core Bit For Coal Mining |
| Color: | Golden |
Carbide 6 Inch Down Hole Hammer Drill Bits 50mm PDC Diamond
| Size: | 6 Inch (Φ152.4mm) |
|---|---|
| Application: | Water/Oil/Mining |
| Type: | Diamond PDC Bits |
8-1/2 inch 4 Blades Oil Water PDC Drill Bit Petroleum Industry
| Diameter: | 8 1/2inch (215.9mm) |
|---|---|
| Blades: | 4 Blades, Customized |
| Use: | Coal Mining,oil And So On |
6 Blade 311mm Polycrystalline Diamond Bit Steel Body
| Size: | 12 1/4", 311.15mm |
|---|---|
| Cutter Size: | 13,16,19 |
| Advantage: | High Strength,factory Manufactures,good Price |

