All Products
Keywords [ 6 nozzle well drill head ] match 18 Products.
4 Blade PDC Core Drill Bits Tungsten 6 Nozzle Well Drill Head
| Size: | 8 1/2 Inch Or 215.9mm |
|---|---|
| Type: | Core Drill Bit |
| Material: | Tungsten Carbide |
Petroleum Diamond Button Drill Bit 6 Nozzle Well Drill Head
| Size: | 8 1/2in |
|---|---|
| Color: | Request, Gold |
| Certification: | ISO9001 |
165.1mm PDC Core Bit Casting 5 Nozzle Oil Well Drill Head
| Size: | 6 1/2 Inch (Φ165.1mm) |
|---|---|
| Application: | Well Drilling, Oil Exploration |
| Type: | Carbide Insert Bits |
6 Nozzle Directional Drill Bit Tapered Grade 4 Diamond PDC Bit
| Size: | 9 1/2 Inch, 241.3mm |
|---|---|
| Blades: | 4, 5, 6, 7, 8, 9 Blades |
| Type: | Drill Bit, Diamond Pdc Bit |
9" Oil PDC Well Drilling Bit 228.6mm Well Drill Head
| Size: | 9 In (228.6mm) |
|---|---|
| Number Of Blades: | 5 Blades |
| Usage: | Water Well Drilling,geotechnical Drilling |
75mm Button Bits Rock Drilling Petroleum Exploration Manganese Well Drill Head
| Packing: | Steel Case |
|---|---|
| Usage: | Petreleum Exploration, Water Well |
| Machine: | Drilling Equipment |
Carbon Steel PDC Well Drilling Bit 5 Blades Forging Oil Well Drill Head
| Size: | 8 1/2inch (215.9mm) |
|---|---|
| Material: | Carbide,Carbon Steel |
| Use: | Well Drilling,Coal Mining,well Drill |
Matrix PDC Oil Drill Bit 8 Blades 8.75" Drill Head Hydraulic
| Diameter: | 8-3/4 Inch, 222.25mm |
|---|---|
| Advantage: | Factory, Good Price |
| Type: | Oil Drill Bits |
9 1/2in Threaded Button Bits Roller Bearing 7 Nozzle Oil Well Drill Head
| Size: | 9 1/2 Inch (241.3mm) |
|---|---|
| Advantage: | Reasonable Price, Complete Production Line |
| Blades: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.. Blades |

