All Products
Keywords [ 6 nozzle well drill head ] match 18 Products.
Tungsten Coal Mining Drill Bit Forging Anti Grind Oil Well Drill Head
| Diameter: | 9 Inch (Φ228.6mm) |
|---|---|
| Packing: | Plastic Tube, Steel Wooden Case |
| Material: | Tungsten Carbide,HIGH SPEED STEEL |
3 Blade PDC Drill Bit 6 Nozzle 9in Cable Tool Drilling Rig Steel Body
| Size: | 9 Inch (228.6mm) |
|---|---|
| Advantage: | High-efficiency, Long Service Life |
| Market: | Global |
Tapered Coal Mining Bit 241.3mm 8 Nozzle Dth Hammer Button
| Size: | 9 1/2 In, 241.3mm |
|---|---|
| Package: | Bubble Wrap + Carton Box / Wooden Case; Accept Customized Design.,Plastic Tube |
| Name: | High Speed Steel Step Drill Bit |
Golden 5 Blade Polycrystalline Diamond Bit 75mm Oil Well Drill Head
| Size: | 8 1/2 Inch (215.9mm) |
|---|---|
| Type: | Core Drill Bit,Twist Drill Bit,BI-CENTER MILL,75mm 94mm Pdc Core Bit For Coal Mining |
| Color: | Golden |
9 Inch Concrete Polycrystalline Diamond Drill Bits 228mm PDC
| Size: | 9" Or 228.6mm |
|---|---|
| Cutter Size: | 19mm |
| Machine Type: | Drilling Tool,Drilling Equipment,Crusher |
228.6mm Asymmetrical Polycrystalline Diamond Compact Bits 9 Inch PDC Core Drill
| Size: | 9in, 228.6mm |
|---|---|
| Cutter Size: | 16mm |
| Type: | Drill Bit,carbide Insert Bit |
7 Nozzle PDC Well Drilling Bit Natural Gas 9" Polycrystalline Diamond Compact Bits
| Size: | 9", 228.6mm |
|---|---|
| Cutter Size: | 1913 |
| Guarantee Period: | 3-4 Years |

